Rozmiar czcionki:

GRUPA CODEX

Serdecznie podziękowania dla pracowników Grupy Codex za pomoc w realizacji obecnej kampanii 1% z udziałem Pani Danuty Stenki.

 

Drukoba


Dziękujemy Drukarni Drukoba, która od wielu lat wspiera nasze akcje. Za wszystkie darmowe wydruki naszych materiałów promocyjnych niezbędnych przy organizowania kampanii 1% oraz materiałów informujących o naszych działaniach.

Drukarnia Skleniarz

logo skleniarz

Serdecznie dziękujemy DrukarniSkleniarz za wsparcie naszej kampanii 1% i bezpłatne wydrukowanie naszych materiałów informacyjnych.

 

LIONS CLUBS INTERNATIONAL

Dzięki pomocy Lions Club Warszawa-Sawa udało się wyposażyć specjalistyczne gabinety w Poradni Kompleksowej Diagnozy, Wczesnej Edukacji, Terapii i Rehabilitacji dla małych dzieci niewidomych i słabo widzących przy ul. Nowolipie 13/15:

    • w roku 2009 gabinet terapii widzenia – elementy sali doświadczania świata (kolumna wodna, światłowody, lampa fluorescencyjna), tablica magnetyczna, pomoce edukacyjne zaprojektowane z myślą o dziecku niewidomym i słabo widzącym (układanki, gry wzrokowo-dotykowe, pomoce dźwiękowe, fakturowe), a także rolety, odpowiednie meble i siedziska;
    • w roku 2010 gabinet okulistyczny (częściowo) w nowoczesny sprzęt do diagnostyki okulistycznej chorób oczu u dzieci: tonometr do badania ciśnienia w oku, lampę szczelinową , test Langa oraz meble do gabinetu. Zakupiony sprzęt znacznie podniósł jakość, precyzję i komfort badań dzieci. Wszystkim klubowiczom z całego serca DZIĘKUJEMY.
    • 17 października  2014 r.  z naszymi podopiecznymi możemy pracować na nowym sprzęcie. Otrzymaliśmy 6 tabletów z oprogramowaniem (w tym 3 iPady), lupy elektroniczne i powiększalniki, a także podświetlany stolik do terapii widzenia z kompletem materiałów edukacyjnych - lightbox. Sprzęt ten podarowali nam członkowie Lions Club International.

Levi's

Serdeczne podziękowania dla Firmy LEVI STRAUSS POLAND, za podjęcie bardzo cennej inicjatywy społecznej,
dzięki której został uporządkowany i odremontowany teren zielony wokół Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących przy ul. Kopińskiej 6/10

Starbucks

Logo Starbucks

Serdeczne podziękowania dla Firmy Starbucks za podjęcie bardzo cennej inicjatywy społecznej, dzięki której został uporządkowany i odremontowany teren zielony wokół Ośrodka przy ul. Leonarda 12.

Ikea

Dziękujemy za wsparcie finansowe i umeblowanie jednej z sal w ośrodku przy ul. Kopińskiej.

Logo Ikea

 

Nowa szkoła

Dziękujemy Nowej Szkole za wieloletnie wsparcie, przyjaźń i prezenty jakimi nas obdarzają....

KONICA MINOLTA

Serdecznie dziękujemy za stałe i systematyczne wsparcie zarówno finansowe jak i rzeczowe, oraz za wspólne realizowanie projektów „Połączył nas kolor“

 

Park Foundation

Serdecznie podziękowania dla Fundacji Park, za kupno dla naszych podopiecznych: zabawek, pomocy dydaktycznych. Wyposażenie sal terapeutycznych oraz gabinetów specjalistycznych jak i szatni oraz korytarzy. Za te wszystkie dary jak i miłe słowa oraz serdeczność, jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Hendi

 

Polska Grupa Energetyczna

logo PGE

Dziękujemy za stałe wsparcie finansowe, dzięki któremu mogliśmy systematycznie odremontowywać pomieszczenia w naszych dwóch ośrodkach dziennego pobytu a co najwaźniejsze pozbyć się barier architektonicznych oraz wyposarzyć sale zajęciowe w sprzęt rehabilitacyjny.

Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych.

K2

 

Dzięki agencji K2 Internet, mamy nową, współczesną, przystosowaną dla słabowidzących stronę internetową na której Państwo gościcie.

Są również autorami dwóch naszych kampanii 1% z roku 2009 oraz 2010. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim osobom z K2, które z wielkim zaangażowaniem, bezinteresownie, poświęcali swój czas prywatny aby nasze przesłanie było czytelne, ciekawe i zauważalne, za co z całego serca dziękujemy.

MEC Poland

Bez Domu Mediowego nie powstała by żadna z naszych kampanii. Zespół ludzi z MEC-Poland bezinteresownie kolejny raz wspierają nasze działania. Pomogli nam przy kampaniach „Zobacz. Niewidome Dzieci“, „Kochaj. Niewidome Dzieci“ oraz przy kampanii 1% „Oswajamy ciemność“.

ale.soczewki

logo ale-soczewki

Dziękujemy ale.soczewki za comiesięczne dary dla naszych podopiecznych oraz promowanie przekazywania 1% z podatku na rzecz naszej organizacji.

 

Cibavision

Serdeczne podziękowania dla Firmy Ciba Vision, za sfinansowanie wykonania projektu ogrodu rehabilitacyjnego dla jednej z naszych placówek mieszczącej się przy ul. Kopińskiej w Warszawie.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy za poświęcenie i kawał solidnej roboty, pracownikom Ciba Vision, którzy własnoręcznie zrealizowali część projektu wykonując ścieżkę terapeutyczną.

 

Alcon NVS

Dziękujemy serdecznie Firmie Alcon oraz wszystkim pracownikom za sfinansowanie oraz realizację następnej części projektu "Ogrodu terapeutycznego" mieszczącego się przy ul. Kopińśkiej.

 

Thea Polska

Thea Polska to oddział francuskiej innowacyjnej firmy okulistycznej Laboratoires Thea, która z pasją wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania w zakresie pielęgnacji, ochrony i leczenia chorób narządu wzroku.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Firmie Thea Polska, która postanowiła wesprzeć działania naszej organizacji, niosąc tym samym pomoc dzieciom i młodzieży niewidomej i słabowidzącym oraz ich rodzinom. Od 26 kwietnia do 15 lipca 2011 roku została przeprowadzona akcja wśród 1286 lekarzy okulistów z, której Thea Polska przekazała na rzecz naszego Stowarzyszenia 10 zł w imieniu każdego lekarza, co dało łączną kwotę 12 860 zł.
Więcej o Thea Polska na www.thea.pl