Rozmiar czcionki:

Witamy Państwa na stronie CKK „Tęcza".

Posiadamy wpis do ewidencji placówek kształcenia ustawicznego zgodnie z rejestracją.

Serdecznie zapraszamy i polecamy organizowane przez nas kursy, seminaria, konferencje związane tematycznie z problematyką osób niepełnosprawnych ze szczególnym ukierunkowaniem na pomoc dzieciom niewidomym i słabo widzącym (patrz więcej – statut).

Nasze atuty:
Wykształcona i doświadczona kadra wykładowców. Szkolenia oparte są na 15-letnim doświadczeniu w prowadzeniu placówek rehabilitacyjnych, edukacyjnych i leczniczych dla dzieci i osób dorosłych niewidomych i słabo widzących ze sprzężonymi niepełnosprawnościami. Szkolenia odbywają się w małych grupach (6-15 osób) i w większości mają charakter warsztatowy.

Koszty:
Cena obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, uczestnictwo w warsztatach, materiały dydaktyczne, lunch.

Kogo szkolimy:
Dokształcamy i szkolimy kompetentne kadry pomagające dzieciom i osobom dorosłym, w szczególności osobom ze sprzężoną niepełnosprawnością. Przygotowujemy do aktywności zawodowej osoby niewidome i słabo widzące. Szkolimy rodziców, opiekunów oraz wolontariuszy zajmujących się dziećmi i dorosłymi osobami niepełnosprawnymi

Zaświadczenie:
Osoba, która ukończyła określoną formę kształcenia otrzymuje zaświadczenie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji z dnia 3 lutego 2005 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych.

Sprawy organizacyjne:
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go pocztą, faksem lub e- mailem wraz z potwierdzeniem wpłaty

Dane do przelewu:

Wpłata na konto Stowarzyszenia „Tęcza” ul. Kopińska 6/10 Warszawa

BPH 25 1060 0076 0000 3200 0135 5830

W tytule przelewu prosimy wpisać: temat i datę szkolenia.

Kontakt:
Centrum Kształcenia Kadr "Tęcza"
Warszawa, ul. Kopińska 6/10
tel/fax: (022) 822 03 44
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor: Ewa Osiewicz Maciejczyk
Tel. kom. 0603 648 541
Niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego